FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi

Tavs ceļvedis, lai uzzinātu vairāk par mūsu daudzveidīgajiem masāžas veidiem, to ieguvumiem, un kā izvēlēties piemērotāko masāžu.

Mēs piedāvājam dažādus masāžas veidus, tai skaitā ārstniecisko, sporta, segmentāro, tirggerpunktu, relaksējošo un klasisko masāžu. Ielūkojies sadaļā Pakalpojumi, lai iegūtu vairāk informācijas.
Kāds no mūsu speciālistiem sniegs Tev individuālu konsultāciju, izvērtēs veselības stāvokli, lai ieteiktu piemērotāko masāžas veidu.

Vari droši aizpildīt pieteikuma formu šeit – Pieteikuma forma vai arī sazināties ar mums pa e-pastu: apprivatprakse@gmail.com vai pa tālruni: +371 2873 23 13.

Jā! Mēs sadarabojamies ar apdrošināšanas kompānījām, tas nozīme, ka varēsi atgūt apdrošināšanas polisē uzrādīto summu (Ambulatorās Rehabilitācijas pakalpojumi). Pēc veiktā pakalpojuma speciālists izrakstīs kvīti, kuru varēs iesniegt apdrošināšanas kompānijai un atgūt naudas summu dažu dienu laikā. Lūdzu, pārliecinies, ka pirms veiktā pakalpojuma ir paņemts ārsta nosūtījums “Ārstnieciskajai masāžai”.
Jā, mūsu speciālisti ir uzkrājuši lielu pieredzi grūtnieču masāžās.

Atkarībā no Tavām vajadzībām un mērķiem, mēs izstrādāsim individuālu masāžas grafiku.

Mēs garantējam – kvalitatīvu aprūpi un jūtamus rezultātus!

Apmeklē mūsu mājaslapu un lasi detalizētu informāciju par katru masāžas veidu! Tomēr, ja neizdodas meklēto informāciju atrast, droši sazinies ar mums un mēs palīdzēsim.